تهران دانلود

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

قطعه دو صدایی «محسن چاوشی» و «فرزاد فرزین» منتشر می‌شود

 در قالب تیتراژ برنامه جدید «احسان علیخانی» برای قهرمانان ملی
قطعه دو صدایی «محسن چاوشی» و «فرزاد فرزین» منتشر می‌شود

 قطعه دو صدایی «محسن چاوشی» و «فرزاد فرزین» که برای برنامه جدید «احسان علیخانی» تولید و ضبط شده، سه شنبه شب گذشته توسط این دو خواننده در استودیویی در غرب تهران ضبط شد و از اواخر همین ماه در تیتراژ برنامه جدید احسان علیخانی پخش خواهد شد.

این دو خواننده که پیش از این نیز با قطعه «بگو گفتم یا نگفتم» تجربه‌ای موفق و پرطرفدار داشتند، این بار نیز در تجربه‌ای متفاوت و جدید، قطعه‌ای دو صدائه را آماده و تولید کرده‌اند که در فضایی مثبت و ملی تولید شده که در پس زمینه آن فضایی ملی – میهنی را شاهد هستیم که این دو خواننده توانسته‌اند به خوبی از پس آن بر بیایند و این اثر را تهیه و تولید نمایند.


احسان علیخانی، مجری خوش نام رسانه ملی در برنامه جدیدش سراغ پشت پرده زندگی قهرمانان ملی و پاراالمپیک رفته تا از این طریق بتواند یک بار دیگر تجربه‌های موفق گذشته‌اش را این بار در قالبی جدید ارائه نماید.

علیخانی ضمن تائید خبر قطعه دو صدائه چاوشی و فرزین برای برنامه‌اش، پخش این قطعه را منوط به اخذ مجوز نهایی از صدا و سیما دانست ولی با توجه به فضای حمایتی و ملی – میهنی کار، به نظر می‌رسد این قطعه قطعا در این برنامه گنجانده خواهد شد.

«تهران دانلود» در تلاش است که به محض قطعیت این اثر و آماده شدن نسخه نهایی، همزمان با پخش آن از تلویزیون، آنرا از طریق این رسانه منتشر نماید.

پیشنهاد میکنیم از این مطالب هم دیدن کنید !

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ديدن اين مطالب نيز به شما توصيه ميشود