تهران دانلود تهران دانلود

دانلود آهنگ جدید

خانه » دسته‌بندی نشده » اخرین خبرها از همکاری «انریکه ایگلسیاس» با سیروان خسروی

اخرین خبرها از همکاری «انریکه ایگلسیاس» با سیروان خسروی

همکاری خواننده مبتذل غربی با خواننده ایرانی + عکس

در گفت و گو با موسیقی ما در خصوص همکاری با «انریکه ایگلسیاس» عنوان شذ؛
سیروان: می توانیم در سطح بین المللی حرف هایی برای گفتن داشته باشیم
موسیقی ما – آرتین ولی الهی: دیروز از جمله روزهای پر سر و صدای موسیقی پاپ بود. خبر یک اتفاق بزرگ برای موسیقی پاپ بعد از انتشار در سایت موسیقی ما دهان به دهان پیچید و بارها در صفحات مختلف شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد: «همکاری سیروان خسروی و انریکه ایگلسیاس»… همین عبارت کوتاه آنقدر جذاب و جنجالی بود که مثل بمب در فضای مجازی بترکد. چرا که خواننده ی های معتبری چون انریکه، صدای خود را در اختیار هر کسی قرار نمی دهند و اینکه انریکه حاضر شده است با یک ایرانی همکاری کند، اتفاق خجسته ای است و تداوم این اتفاق ها می تواند اعتبار موسیقی ایران را بالا برده و موزیسین ها ایرانی را در دنیا مورد توجه قرار دهد. با سیروان در خصوص این همکاری گپ و گفتی انجام داده ایم:…

 • این قطعه را چه زمانی ساختید؟

کار بر روی قطعه Stay Here Tonight از حدود دو ماه پیش آغاز شد و تقریباً دو-سه هفته پیش به اتمام رسید. از ابتدا تصمیم داشتیم که تنها به شرط دریافت تایید از سوی تیم مدیریتی انریکه، این قطعه را رسماً منتشر کنیم. به همین دلیل منتظر تایید ماندیم و حال که این اتفاق افتاده، آن را منتشر خواهیم کرد. این قطعه در Fan Club های او نیز منتشر خواهد شد.

 • دلیل انتخاب انریکه و قطعه ی Stay Here Tonight چه بود؟

انتخاب انریکه به این علت این بود که او به دلیل آثار زیبایش، در سراسر دنیا محبوبیت بالایی داشته و به ویژه در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و همچنین امکان برقراری ارتباط با او برایم وجود داشت. قطعه ی Stay Here Tonight را نیز به این دلیل انتخاب کردم که احساس می کردم علی رغم پتانسیل بالای ملودی اش، در مقایسه با سایر کارهای انریکه کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی می خواستم قطعه ای باشد که جای کار داشته باشد و بتوان روی آن مانور داد و در واقع یک کار جدید و خوب ارائه کرد، نه یک ریمیکس معمولی و تکراری…

 • در ساخت این قطعه چه کسانی با شما همکاری کردند؟

برادرم «زانیار» در تنظیم این قطعه خیلی به من کمک کرد و از ایده هایش استفاده کردم. همچنین «نیما رمضان» در این اثر به نوازندگی گیتار پرداخته است.

 • این اتفاق چه تاثیری در روند کاری شما خواهد داشت؟

قطعاً برای موسیقی ایران به مراتب مفیدتر خواهد بود تا برای شخص من. چرا که انریکه در سراسر دنیا محبوبیت چشمگیری دارد و همواره آثارش در کانون توجهات است و اینکه یک موزیسین ایرانی با او همکاری کرده برای مخاطبینش جالب توجه خواهد بود. همکاری یک ایرانی با چنین هنرمندی، نشان دهنده ی این است که ما هم اگر بخواهیم می توانیم در سطح بین المللی حرفهایی برای گفتن داشته باشیم.

 • آیا تصور می کنید در آینده باز هم شامل اتفاقات خوبی از این قبیل باشیم؟

چرا که نه؟ یقیناً موزیسین های ما می توانند با تلاش و پشتکار خود را به سطح اول موسیقی دنیا برسانند. این اتفاق خوب، تنها برای من نیست، بلکه برای موسیقی ایران و موزیسین های ایرانی هم است. خوشحالم و امیدوارم این مسئله باعث شود که ارتباط بیشتری میان موزیسین های ما و چهره های تراز اول موسیقی دنیا به وجود آید و در نتیجه توجه عده ی بیشتری از مخاطبین سراسر دنیا به موسیقی ایران و هنرمندان ایرانی جلب شود، چرا که پتانسیل بالایی در موسیقی ما وجود دارد.

منبع : سایت موسیقی ما
17 اکتبر 2012دسته‌بندی نشده

نظرات کاربران

۲ نظر

 • نرده استیل

  مطلب مفیدی است سپاس از بابت درج این مطلب.

 • ساغر

  از اقای سیروان خسروی بابت این همکاری ویژه تشکر میکنم